APT5018SLLG/TR
MFR.Part #
APT5018SLLG/TR
JLCPCB Part #
C3277669
Package
D3PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 103A 2.645nF 24.6nF 330pF 36mΩ 500V 5V 620nC@10V 960W N-Channel D3PAK MOSFETs ROHS