MAPLAD6.5KP45CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP45CA
JLCPCB Part #
C2626675
Description
-55℃~+150℃ 10uA 45V 50V 6.5kW 72.7V 89A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)