PIC16C711T-20/SO
MFR.Part #
PIC16C711T-20/SO
JLCPCB Part #
C631518
Package
SOIC-18-300mil
Description
0℃~+70℃ 1.75KB 13 20MHz 4V~6V 68Byte 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS