MAPLAD6.5KP26A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP26A
JLCPCB Part #
C2626603
Description
-65℃~+150℃ 154A 26V 28.9V 42.1V 6.5kW TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)