MAPLAD6.5KP12CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP12CA
JLCPCB Part #
C2626233
Package
Mini-PLAD
Description
12V 13.3V 19.9V 327A 6.5kW TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)