MAPLAD36KP85CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP85CA
JLCPCB Part #
C2632961
Description
-55℃~+150℃ 10uA 137V 263A 36kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)