MAPLAD36KP20AE3
MFR.Part #
MAPLAD36KP20AE3
JLCPCB Part #
C2633190
Description
-55℃~+150℃ 1.059kA 20V 22.2V 34V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS