MPLAD36KP85CA
MFR.Part #
MPLAD36KP85CA
JLCPCB Part #
C2631262
Description
-55℃~+150℃ 10uA 137V 263A 36kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)