MAPLAD36KP58CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP58CA
JLCPCB Part #
C2632965
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 385A 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)