MAPLAD36KP75CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD36KP75CA
JLCPCB Part #
C2633013
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 121V 298A 36kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)