MAPLAD36KP40A
MFR.Part #
MAPLAD36KP40A
JLCPCB Part #
C2633078
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 40V 44.4V 559A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)