MAPLAD36KP400A
MFR.Part #
MAPLAD36KP400A
JLCPCB Part #
C2633085
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 400V 444V 56A 644V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)