JAN1N4617CUR-1
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JAN1N4617CUR-1
JLCPCB Part #
C6644092
Package
DO-213AA
Description
1.4kΩ 1uA@1V 2.4V 500mW DO-213AA Zener Diodes