MAPLAD36KP180A
MFR.Part #
MAPLAD36KP180A
JLCPCB Part #
C2634699
Description
-55℃~+150℃ 10uA 124A 180V 200V 291V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)