30KPA240E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA240E3/TR13
JLCPCB Part #
C3704548
Description
240V 252.72V 30kW 387V 78.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS