MPLAD30KP64CA/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP64CA/TR
JLCPCB Part #
C2449565
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 294A 30kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS