MAPLAD30KP36A
MFR.Part #
MAPLAD30KP36A
JLCPCB Part #
C3701198
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 36V 40V 516A 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)