MAPLAD36KP260A
MFR.Part #
MAPLAD36KP260A
JLCPCB Part #
C3701680
Description
-55℃~+150℃ 10uA 260V 289V 36kW 419V 86A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)