MAPLAD30KP18CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP18CA
JLCPCB Part #
C2632874
Description
-55℃~+150℃ 18V 20V 30.8V 30kW 60uA 975A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)