15KPA24CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA24CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448785
Description
-55℃~+175℃ 150uA 15kW 24V 25.27V 371A@10/1000us 40.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS