MAPLAD30KP160A
MFR.Part #
MAPLAD30KP160A
JLCPCB Part #
C3709663
Description
10uA 116A 160V 178V 259V 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)