MPLAD36KP70CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD36KP70CA
JLCPCB Part #
C3703795
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 319A 36kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)