MAPLAD18KP33AE3
MFR.Part #
MAPLAD18KP33AE3
JLCPCB Part #
C2631768
Description
-55℃~+150℃ 18kW 338A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS