MAPLAD18KP20CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP20CA
JLCPCB Part #
C2631991
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 20V 22.2V 32.4V 556A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)