MAPLAD18KP17A
MFR.Part #
MAPLAD18KP17A
JLCPCB Part #
C2631353
Description
-55℃~+150℃ 10uA 17V 18.9V 18kW 27.6V 653A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)