MAPLAD18KP16CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP16CA
JLCPCB Part #
C2632144
Description
-55℃~+150℃ 10uA 16V 17.8V 18kW 26V 693A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)