MAPLAD18KP12CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP12CA
JLCPCB Part #
C2632048
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 18kW 19.9V 905A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)