MXPLAD15KP64CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP64CA
JLCPCB Part #
C2632518
Description
-55℃~+150℃ 103V 147A 15kW 64V 71.1V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS