MAPLAD15KP24CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP24CA
JLCPCB Part #
C2631804
Description
-55℃~+150℃ 15kW 24V 26.7V 38.9V 384A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)