MXLSMCG16A
MFR.Part #
MXLSMCG16A
JLCPCB Part #
C2628491
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 26V 57.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS