MAPLAD15KP36CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP36CA
JLCPCB Part #
C2632659
Description
-55℃~+150℃ 15kW 258A 36V 40V 58.1V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)