MAPLAD15KP36AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP36AE3
JLCPCB Part #
C2635453
Description
-55℃~+150℃ 15kW 258A 36V 40V 58.1V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)