MAPLAD15KP30AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP30AE3
JLCPCB Part #
C2634525
Package
PLAD
Description
10uA 15kW 309A 30V 33.3V 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)