MAPLAD15KP16AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP16AE3
JLCPCB Part #
C2631984
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 16V 17.8V 26V 576A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)