MXPLAD15KP24CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP24CA
JLCPCB Part #
C2633664
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 24V 26.7V 38.9V 384A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS