MXPLAD7.5KP45CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP45CA
JLCPCB Part #
C2630120
Description
-55℃~+150℃ 103A 10uA 45V 55.3V 7.5kW@10/1000us 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS