MA5KP6.5AE3
MFR.Part #
MA5KP6.5AE3
JLCPCB Part #
C2635179
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 447A 5kW 6.5V 7.22V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)