MA15KP90CA
MFR.Part #
MA15KP90CA
JLCPCB Part #
C3703390
Description
-65℃~+150℃ 100V 103A 10uA 146V 15kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)