MA15KP40CA
MFR.Part #
MA15KP40CA
JLCPCB Part #
C3700325
Description
10uA 15kW 228A 40V 44.4V 65.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)