MRT100KP75CAE3
MFR.Part #
MRT100KP75CAE3
JLCPCB Part #
C3713517
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 147V 680A@6.4/69us 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)