MA15KP160CA
MFR.Part #
MA15KP160CA
JLCPCB Part #
C2634221
Description
-65℃~+150℃ 15kW 160V 178V 259V 58A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)