MA15KP110CAE3
MFR.Part #
MA15KP110CAE3
JLCPCB Part #
C3711160
Description
-65℃~+150℃ 10uA 110V 122V 15kW 178V 84A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)