MX15KP110CAE3
MFR.Part #
MX15KP110CAE3
JLCPCB Part #
C2630960
Package
DO-204AR
Description
110V 122V 15kW 178V 84A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS