ATXMEGA32C4-ANR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
ATXMEGA32C4-ANR
JLCPCB Part #
C2057108
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 12bit 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS