MA15KP180CAE3
MFR.Part #
MA15KP180CAE3
JLCPCB Part #
C2634212
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW 180V 200V 291V 52A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)