MA1.5KE75CA
MFR.Part #
MA1.5KE75CA
JLCPCB Part #
C2634436
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 64.1V 71.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)