MA15KP200CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MA15KP200CAE3
JLCPCB Part #
C2634208
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW 200V 222V 322V 47A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)