MA1.5KE12CA
MFR.Part #
MA1.5KE12CA
JLCPCB Part #
C3712077
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.22V 11.4V 16.7V 5uA 90A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)