MA1.5KE16CA
MFR.Part #
MA1.5KE16CA
JLCPCB Part #
C3702806
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 13.6V 15.2V 22.5V 67A Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)