JANTXV2N5237S
MFR.Part #
JANTXV2N5237S
JLCPCB Part #
C6578316
Package
TO-39(TO-205AD)
Description
-65℃~+200℃ 10A 10uA 120V 1W 2.5V 40 NPN TO-39(TO-205AD) Bipolar (BJT)